Przyjazna szkoła dla zwierzakaW dniach 20 ? 23 lutego br. na terenie naszej szkoły zorganizowano akcję ?Przyjazna szkoła dla zwierzaka?. W ramach tej akcji przeprowadzono zbiórkę pieniędzy (zebrano 170,81zł). Szczególne podziękowania należą się klasom: II TOR, II TO/TB, II TE, II TI. Uczniowie tych klas przekazali w sumie 71zł. Za zebrane pieniądze zakupiono 70 kg suchej karmy (na kwotę 171,90zł).

W dniu 5 marca br. pedagog szkolny Alicja Stando oraz wolontariuszki naszej szkoły: Dagmara Witkowska (II TO), Weronika Pisarska (II TO), Paulina Maciak (II TOR), Magda Kosek (II TOR), Natalia Sobieska (II TOR), Dominika Sarbiewska (I TOR) i Aneta Sadowska (I TOR) wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie i uczniami innych mławskich szkół, odwiedziły schronisko dla psów w Napierkach koło Mławy. Uczestnicy wyjazdu dostarczyli do schroniska zebraną w ramach akcji karmę dla psów. Inicjatorem akcji było Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej ?Bądźmy razem?, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie.