11 grudnia w bibliotece szkolnej rozstrzygnięto konkurs pt „SLEEVEFACE - UBIERZI miejsce SIĘ W KSIĄŻKĘ”. Celem konkursu była popularyzacja książki i czytelnictwa, promowanie książek zakupionych w ramach NPRC oraz zachęcenie uczniów do fotograficznych poszukiwań i rozwijania zmysłu obserwacji.

Laureatką konkursu została uczennica klasy pierwszej Technikum Budownictwa (p) Gabriela Miączyńska, drugie miejsce zajęła Paulina Gałecka, uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy, trzecie miejsce przypadło Karolinie Jakubowskiej uczennicy klasy IV Technikum Organizacji Reklamy.

Organizatorkami konkursu byli nauczyciele bibliotekarze: Pani Marlena Krystkiewicz i Pani Marta Ziębicka. Dziękujemy za udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy!